Aktualności

Występ iluzjonisty Benny’ego Khermayera

13 grudnia 2019 roku  uczniowie  naszej szkoły mieli okazję podziwiać występ światowej sławy iluzjonisty Benny’ego Khermayera. Pochodzący z Chorwacji artysta wraz ze swoją asystentką zaprezentował bardzo atrakcyjny program, w którym dzieci brały aktywny  udział.

Pokaz wprowadził nas w świat niewytłumaczalnych zjawisk i niepowtarzalnych przeżyć. Gra ludzkiego sprytu  i rozumu ze zmysłami człowieka zrobiła na nas duże wrażenie. Do wykonania lub asystowania przy różnorodnych trikach byli zaangażowani uczniowie. Wspólnie z iluzjonistą i jego asystentką poznali przedsmak magii uczestnicząc w wybranych  pokazach. To co niemożliwe, stawało się możliwe. Największą ciekawość wywołała bezsprzecznie lewitująca wysoko nad podłogą asystentka.

Świat przedstawiony z innej perspektywy wywołał ogromne zaskoczenie i zdumienie.

Skip to content