Aktualności

Jasełka 2019

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka.

20 grudnia 2019 r. w pięknie udekorowanej sali zebrali się wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz goście z Urzędu Miasta: pan Burmistrz Ryszard Spyra, pani Sekretarz Miasta Barbara Baran, Skarbnik Miasta Joanna Mucha, Ewa Grzesiak – Główny specjalista ds. oświaty.
W tym roku historię narodzenia Jezusa prezentowała klasa V b, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed kilku tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Przedstawienie przeplatane było kolędami, pastorałkami. także w wykonaniu uczniów z klasy 5b i chóru szkolnego.

Udekorowana scena oraz śpiew kolęd i pastorałek wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Nie zabrakło również życzeń dla gości i całej społeczności szkolnej. Zaangażowanie uczniów, nauczycieli i rodziców zaowocowało przedstawieniem, które wszyscy będziemy mile wspominać.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z uroczystości na nasz FanPage

Skip to content