Aktualności

Nasz udział w WOŚP

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 1 wzięła udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Od piątku uczniowie z małego i dużego samorządu kwestowali na terenie szkoły.

12 stycznia wolontariusze naszej szkoły wyszli na ulice miasta, gdzie od rana zbierali pieniądze do puszek. Na hali sportowej naszej szkoły odbył się występ Kamila Drzewuckiego, finalisty Mam Talent. Odbył się także mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną Electroluxu a drużyną Orlika oraz mecz siatkówki pomiędzy siatkarzami i siatkarkami Orlika. W przerwach meczu podziwialiśmy występy cheerleaderek oraz zespołu Dance Revolution. Podczas trwania 28 finału wokalnie zaprezentowały się uczennice naszej szkoły: Lena Skop z klasy 3a oraz Natalia Zajchowska z klady 6b. Nie zabrakło także nauczycieli, którzy przez cały czas obsługiwali kawiarenkę.

W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy przygotowali pyszne ciasta, by wspomóc tą szlachetną akcję. Serdecznie dziękujemy naszym uczniom-wolontariuszom ,którzy przez cały dzień zbierali pieniądze na ulicach naszego miasta.
Wielkie Siema i do zobaczenia za rok!!! ❤
Skip to content