Aktualności

Rozpoczęły się zawody sportowe w drużynowych zawodach sportowych o mistrzostwo Powiatu Zawierciańskiego.

Jako pierwszy wystartował 19 lutego zespół w tenisa stołowego chłopców starszych. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 8 z Zawiercia, a zawody odbywały się w hali Osir III w Zawierciu. W wyniku losowania pierwsze pojedynki nasi zawodnicy stoczyli z zespołem ze Szkoły Podstawowej z Kroczyc . Mimo zaciętych szczególnie meczy singlowych i pojedynku deblowego musieliśmy uznać wyższość przeciwników . W walce o trzecie miejsce spotkaliśmy się z faworyzowanym zespołem ze Szkoły Podstawowej z Irządz. Również w tym pojedynku przeciwnicy postawili nam bardzo wysokie warunki gry i pokonali nas w grach singlowych i także w deblu mimo bardzo dobrej postawy naszych chłopców. Poziom zawodów był bardzo wysoki i uzyskanie czwartej lokaty jest dla nas dobrym wynikiem. Szkołę Podsawową nr 1 im Wojska Polskiego w Porębie reprezentowali : Miłosz Kotela, Mateusz Wilczyński, Oskar Kozłowski.

Skip to content