Aktualności

UNICEF Polska uruchomił nowy portal unicef-koronawirus.pl

W tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii koronawirusa UNICEF Polska pragnie wesprzeć działania samorządu oddając do dyspozycji mieszkańców stronę internetową dedykowaną ochronie przed koronawirusem. 

Od początku pojawienia się pandemii UNICEF, współpracując m.in. z WHO, podejmuje szereg działań mających na celu dostarczanie rzetelnych i sprawdzonych informacji. Zależy nam na tym, by rodziny, ale także  dzieci i młodzież mieli dostęp do praktycznych informacji, przydatnych w codziennym życiu, na przykład: co robić, aby uniknąć zachorowania, jak rozmawiać z dziećmi w tej trudnej sytuacji i co powinni wiedzieć rodzice, aby chronić swoje potomstwo. Informacje te pomogą im przetrwać ten trudny okres. 

Zapraszamy do korzystania ze strony UNICEF dedykowanej ochronie przed koronawirusem:  http://unicef-koronawirus.pl/

Skip to content