Aktualności

Sukcesy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie w biegach przełajowych
W zmiennych warunkach atmosferycznych rozegrane zostały w Zawierciu zawody finału powiatu i rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła reprezentowana była w każdej z 4 kategorii. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a nasze zespoły osiągnęły bardzo dobre wyniki.
Grupy starsze dziewcząt i chłopców oraz grupa młodsza chłopców z rocznika 2008 i młodsi zajęły w swoich kategoriach miejsce na podium, zdobywając miejsce trzecie.
Rewelacyjnie spisały się dziewczęta młodsze (rocznik 2008 i młodsze), które wygrały swoją kategorię i dzięki temu będą reprezentować powiat myszkowski i zawierciański w zawodach finałowych województwa śląskiego, które odbędą się 13 października w Konopiskach na stadionie im. Ireny Szewińskiej.
Drużyny zostały przygotowane do zawodów przez nauczycieli wychowania fizycznego: Arkadiusza Pompkę, Iwonę Muskalską i Sebastiana Wilczyńskiego.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych wyników, a drużynie dziewcząt młodszych życzymy sukcesów podczas finałów wojewódzkich!!!
Skip to content