Aktualności

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej, w naszej szkole, przypadający 14 października, z powodu epidemii miał inną formułę.

W kameralnej atmosferze, w otoczeniu jedynie występujących uczniów pani wicedyrektor Jolanta Pucek przypomniała krótko historię Komisji Edukacji Narodowej oraz podkreśliła rolę szkoły, która na przestrzeni wieków zmieniała się.  A jej obecny kształt stawia wyzwania nie tylko uczniom, ale i nauczycielom. To oni właśnie, by sprostać wymaganiom, pełniąc rolę mentora i przewodnika, muszą się wciąż doskonalić.

            Pani wicedyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za ich trud pracy, zaangażowanie, energię i otwartą na potrzeby uczniów postawę oraz stworzenie sprzyjającej nauce i wychowaniu miłej atmosfery.

Uczniowie klas szóstych uświetnili ten wyjątkowy dzień piosenkami, tańcem, wierszykami i wspaniałymi życzeniami, nagranymi na filmie.

Podziękowania dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły przekazane w formie filmu będą stanowić pamiątkę na lata. 
Uczniowie podziękowali nauczycielom wierszem i piosenką, a my – nauczyciele – dziękujemy wszystkim uczniom za pamięć o nas i życzenia.
Skip to content