Aktualności

Święto Niepodległości
Uczniowie szkoły 10.11 wzięli udział w ogólnopolskiej akcji promowanej przez MEN #SzkolaDoHymnu i podczas zajęć online o godz. 11.11 odśpiewali hymn państwowy „Mazurek Dąbrowskiego” na pamiątkę jutrzejszego Święta Niepodległości. Najblizsze lekcje wychowawcze upamiętnią nasze święto narodowe poprzez prezentacje multimedialne i materiał filmowy przygotowany przez uczniów na temat patriotyzmu, niepodległości i bycia Polakiem.
Nauczyciele historii

Z okazji Święta Niepodległości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, reprezentując całą społeczność szkolną, zapalili znicze i uczcili pamięć pod pomnikiem „Poległym Bohaterom w Walkach o Wolność Ojczyzny” .

Zapraszamy do obejrzenia akademii z okazji Święta Niepodległości przygotowanej zdalnie przez uczniów naszej szkoły.
Skip to content