Aktualności

1 grudnia 2020 r. odbyły się w klasie 6B zajęcia online realizowanej w ramach „Powietrznej Akademii”.
Uczniowie klasy 6B podczas zajęć z koła ekologicznego wzięli udział w lekcji online, realizowanej w ramach „Powietrznej Akademii” przygotowanej przez Veolia term wspólnie z Airly. Lekcja pt. „KONIEC SMOGU W POLSCE? NADZIEJA W MŁODYCH!” prowadzona była przez edukatorów w lekkiej i atrakcyjnej dla uczniów konwencji. Zaprezentowane zostały ciekawe doświadczenia chemiczne, wyjaśniające w przystępny sposób jakie są powody zanieczyszczenia powietrza, jak powstaje smog i jaki ma wpływ na zdrowie, jakie są ekologiczne źródła energii, co to jest energia odnawialna, co robić aby oszczędzać energię itp. Powietrzna Akademia to lekcje online na platformie ClickMeeting. Z chęcią skorzystamy z następnych propozycji takiego typu lekcji proekologicznych.
zajęcia koła ekologicznego
Skip to content