Aktualności

szyszka

Challenge

na zdobienie choinki świątecznej przed MOKiem w Porębie. Akcja polega na  przygotowaniu bombki z szyszek, orzechów, drewienek w tonacji biało-srebrno-szarej (+zawieszka) i przyniesieniu jej do szkoły (pojemnik z napisem ozdoby na choinkę znajduje się przed wejściem do szkoły). Termin składania ozdób mija 14.12.20r.(poniedziałek).

„Razem na Święta”

to akcja MEN, w której zachęcamy uczniów do niesienia pomocy innym. Akcja polega na wykonaniu kartki bożonarodzeniowej z życzeniami świątecznymi i przyniesieniu jej do szkoły (pojemnik z napisem kartka bożonarodzeniowa znajduje się przed wejściem do szkoły). Termin składania kartek mija 14.12.20r. (poniedziałek).  Kartki od uczniów naszej szkoły będą wrzucane do skrzynek pocztowych mieszkańcom Poręby.

Klub Wolontariusza zaprasza do udziału w świątecznych akcjach! 

Skip to content