Aktualności

Empik zaprasza na warsztaty online
uczniów, nauczycieli i rodziców do udziału w serii bezpłatnych warsztatów online #wiemikropka.

W programie:
fascynujące eksperymenty, solidna dawka wiedzy oraz rozbudzające dziecięcą ciekawość i kreatywność zajęcia. Udowodnimy, że w domu nie ma miejsca na nudę, a czas spędzony przez ekranem może być wartościowy!

Przed nami wyjątkowe, inne niż kiedykolwiek ferie. Przez blisko
miesiąc uczniowie zostaną w domach, bez dostępu do lekcji zdalnych i bieżącego kontaktu z rówieśnikami. Dzieci nie będą także mogły skorzystać z dorocznych wyjazdów, kolonii czy innych zimowych
atrakcji.

Wiemy, jak wielkim wyzwaniem dla rodziców i opiekunów będą te nadchodzące tygodnie, dlatego chcemy ich wesprzeć w tym wymagającym, pełnym trudności czasie, proponując znane i lubiane warsztaty online w ramach programu Przecinek i Kropka.

W jaki sposób skorzystać z warsztatów?

Wystarczy wejść na empik.com/warsztaty  lub fb/Przecinek i Kropka, gdzie na dzieci i rodziców czeka ponad 70 dotychczas zrealizowanych warsztatów, zupełnie za darmo! A już od 28 grudnia startujemy z nową, zimową odsłoną serii #wiemikropka www.kanałach.

Skip to content