Aktualności

Sukces w ogólnopolskim konkursie historycznym – „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
18 listopada 2021 r. odbył się etap rejonowy ogólnopolskiego konkursu historycznego „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego: „Od Cedyni do Orszy – 972-1514. W bieżącym roku szkolnym odbywała się już XXVI edycja tego konkursu. Organizatorem tego konkursu, jest Mazowiecki Kurator Oświaty, a patronat sprawują Ministerstwo Obrony Narodowej i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Naszą szkolę w tym etapie reprezentowali: Maria Perończyk, Antek Bergier, Borys Parla.
Nasi uczniowie osiągnęli wysokie wyniki. Miło nam również poinformować, że Antek Bergier uzyskał kwalifikacje do etapu wojewódzkiego i znalazł się w gronie 15 najlepszych uczniów z województwa śląskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Skip to content