Aktualności

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie i wychowawca klasy 4 a, składają serdeczne podziękowania rodzicom uczniów tej klasy za zaangażowanie i pomoc na rzecz szkoły.

To już kolejny raz, kiedy rodzice klasy 4a nam pomagają. Podczas wakacji spora grupa rodziców uczniów klasy 4a pomagała w przygotowaniu pracowni 209 na rozpoczęcie roku szkolnego. Po gruntownym remoncie klasopracowni geograficznej, który przeprowadzony był w wakacje, brali udział w pracach porządkowych i organizacyjnych. W trakcie roku szkolnego rodzice wspierali szkołę oraz angażowali się w akcje na rzecz klasy. W marcu, tuż przed świętami, Pan Grzegorz Zaporowski, Państwo Barbara i Sylwester Kliccy oraz Pan Jarosław Zatoński poświęcili kilka dni po to, aby w naszej klasie ułożyć panele podłogowe. Dzięki Państwa pomocy sala 209 zyskała dodatkowy atut, wygląda jeszcze piękniej i nowocześniej.

Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na wsparcie i współpracę. Dziękujemy za okazane zrozumienie i pomoc. Mamy nadzieję, że uczniowie już wkrótce będą mogli korzystać z zasobów tej klasy i miło spędzać w niej czas.
Skip to content