Aktualności

Uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie przystąpili do udziału w Piątce dla Natury organizowanej przez firmę Velvet.
Celem konkursu jest promowanie ważnych postaw ekologicznych, skupiając się już na najmłodszych uczniach w myśl hasła „Działamy dziś, z myślą o jutrze!”.

W ramach programu realizowane są zajęcia, które przybliżają uczniom zagadnienia związane z ekologią.  Ekowyzwanie czyli przygotowanie pracy kreatywnej jest podsumowaniem każdego tamatu. 

Realizacja zadań przyniosła wiele radości, wymagając przy tym zaangażowania i poszukiwania informacji o tematyce ochrony natury w różnych źródłach. Praca jest kontynuowana podczas nauki zdalnej. Takie zachowanie dowodzi, że młodsi uczniowie są świadomi tego, że małymi krokami wpływają na życie i ochronę najbliższego i nie tylko najbliższego środowiska.

Skip to content