Aktualności

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie
i wychowawca klasy 1a składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom uczniów tej klasy za zaangażowanie i pomoc na rzecz szkoły.

Uczniowie klasy 1a dopiero zaczęli naukę w murach szkoły, a wielu rodziców już zdążyło wesprzeć szkołę w jej codziennej pracy. Po gruntownym remoncie klasopracowni 116, który przeprowadzony był w wakacje, brali udział w pracach porządkowych i organizacyjnych. Byli to państwo Marta i Piotr Mazur, Zbigniew i Katarzyna Syrek, Bartek i Magdalena Mazur a także panowie Dominik Pucek i  Mirosław Baran. Dzięki ich bezinteresownej pomocy i dużemu wysiłkowi prace przebiegały sprawnie i szybko przygotowaliśmy salę do nowego roku szkolnego.  Dziękujemy im wszystkim za to, że możemy na nich liczyć.

Dziękujemy rodzicom klasy 1a za zakup rolet, które dopełniły wystroju sali po remoncie przeprowadzonym przez organ prowadzący szkołę. Podziękowania dla Pana Damiana Górala, który w imieniu rodziców zajął się zakupem i montażem rolet.

Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na wsparcie i współpracę rodziców. Dziękujemy za okazane zrozumienie , za wrażliwość, wielkie serce, zaangażowanie w prace i działania na rzecz naszej szkoły, które dają dobrą perspektywę współpracy na kolejne lata.

Skip to content