Aktualności

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznej beztroski i zabawy. 25 czerwca uczniowie klas I- VII spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych. Wręczenie świadectw ze względu na pandemię miało miejsce w klasach. Koniec roku szkolnego to również szczególnie ważny moment dla uczniów klas ósmych, którzy żegnają się ze szkołą, kolegami i koleżankami, nauczycielami. W tym roku absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły inaczej niż bywało to do tej pory, w kameralnym gronie – w obecności Pani Dyrektor Szkoły Agnieszki Andrzejewskiej i zaproszonych gości: Burmistrza Miasta Poręba Ryszarda Spyry, Skarbnika Miasta Poręba Joanny Muchy, radnego Rady Powiatu Zawierciańskiego Karola Hadrycha, Pani Elżbiety Kołodziej, Pani Ewy Weber, Pani Ewy Grzesiak, Przewodniczącego Rady Rodziców Adama Wodzińskiego oraz swoich wychowawców. Wręczenie świadectw z wyróżnieniem, listów gratulacyjnych, nagród, dyplomów i podziękowań dla Rodziców odbyło się na tle symbolicznej dekoracji z hasłem dla żegnających szkołę ósmoklasistów: Dziękujemy za wspólną podróż. Pożegnanie nie odbyło się bez chwil wzruszenia. Uczniowie klas siódmych życzyli swoim starszym koleżankom i kolegom powodzenia i sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym, wręczając im symboliczne maskotki. Absolwenci przygotowali prezentację ze zdjęciami z najważniejszych wydarzeń od klasy pierwszej. Jeszcze raz mogli przeżyć niezapomniane chwile spędzone w murach naszej szkoły. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny oraz pogratulowała osiągniętych wyników. Na koniec życzyła całej społeczności szkolnej udanych i bezpiecznych wakacji.
Skip to content