Aktualności

W dniu 5 listopada reprezentacja naszej szkoły w składzie :
Emilia Rok , Jakub Drabek , Bartosz Jakszuk , Aleksander Wójs wzięła udział w Turnieju Finałowym Województwa Śląskiego w szachach zespołowych w Częstochowie . Po pięciu godzinach wyrównanych partii meczowych , nasza reprezentacja w gronie 16 drużyn z całego Województwa Śląskiego uplasowała się na bardzo dobrym 10 miejscu. Turniej stał na wysokim poziomie, różnica między poszczególnymi szkołami była bardzo niewielka . Każda z drużyn musiała rozegrać 7 spotkań . Tempo gry : 15 minut. Nasz zespół reprezentował Powiat Zawierciański i Myszkowski. Uczestnicząc w Finale Wojewódzkim w Częstochowie nasza szkoła po raz trzeci w bieżącym roku szkolnym znalazła się w turniejach wojewódzkich . Po sukcesach w sztafetowych biegach przełajowych oraz w Festiwalu Sztafet trzeci sukces odnieśli Nasi szachiści, potwierdzając tym że SP nr 1 im. Wojska Polskiego w Porębie jest w czołówce najbardziej sportowych szkół w Powiecie Zawierciańskim.
Gratulujemy świetnego wyniku całej drużynie i zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w pozalekcyjnych zajęcia sportowych SKS.
 
Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym FanPagu:
Skip to content