Aktualności

Dzień otwarty

Rozpoczęliśmy rekrutację do klas pierwszych. W celu zaprezentowania oferty edukacyjnej naszej szkoły zorganizowaliśmy Dni Otwarte dla przyszłych uczniów.

Rodzice oraz wrześniowi pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Szkoły Agnieszka Andrzejewska, która przywitała dzieci i rodziców oraz omówiła zasady rekrutacji do szkoly. Następnie rozpoczęło się zwiedzanie sal, gdzie nauczyciele z uczniami zorganizowali niezwykle ciekawe zajęcia. Młodzi odkrywcy podejmowali twórcze i kreatywne aktywności. Były zabawy językowe, zadania z wykorzystaniem tablic multimedialnych, eksperymenty chemiczno-fizyczne i kolorowy tor przeszkód na hali sportowej. Przyszli uczniowie wprowadzeni zostali także w muzyczny świat bumbum rurek oraz mieli okazję poznać ekscytujący świat z wykorzystaniem okularów do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Dziękujemy za frekwencję i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia we wrześniu!
Skip to content