Aktualności

Koniec wakacyjnego odpoczynku – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Dla każdego ucznia nowy rok szkolny wiąże się z planami i wyzwaniami, którym w trakcie nauki chce sprostać.
Z takimi  postanowieniami 4 września 2023 roku spotkali się uczniowie porębskiej „Jedynki” na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2023/2024.

Na uroczystości oprócz uczniów klas I-VIII, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły i rodziców obecni byli również: Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra, Przewodnicząca Rady Miasta Poręba Elżbieta Kołodziej, Skarbnik Miasta Poręba Joanna Mucha, Specjalista ds. oświaty UM Poręba Justyna Brzozowska, mjr Mariusz Rodak Szef Wydziału Rekrutacji i Promocji Wojskowego Centrum Rekrutacji w Będzinie, szeregowa Patrycja Ziobro z 5 Pułku Chemicznego w Tarnowskich Górach.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała pani dyrektor Agnieszka Andrzejewska, witając zaproszonych gości, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów, wkraczających w mury naszej placówki.

Po przemowach gości uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, po czym otrzymali upominki ufundowane przez rodziców i Burmistrza Miasta Poręba Ryszarda Spyrę.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty!
Ogromny entuzjazm, zapał oraz optymizm i doskonałe warunki do nauki oraz rozwoju dzieci o różnych potrzebach edukacyjnych zapewnią nam w tym roku szkolnym z pewnością sporo sukcesów.
Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024 życzymy  pierwszakom i wszystkim uczniom  samych sukcesów, aby zdobywanie wiedzy było przygodą, rozwijało pasje i zainteresowania.
Zaś nauczycielom, na czele z panią dyrektor i wszystkim pracownikom szkoły życzymy spokoju i samych radości w pracy z uczniami.
Skip to content