Aktualności

Szanowni Państwo, Rodzice kandydatów na  Pierwszoklasistów! Już za chwilę podejmiecie Państwo decyzję  w jakiej  szkole Państwa dziecko spędzi kolejne lata swojego życia.

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie, bo właśnie tu warto rozpocząć przygodę ze szkołą!

Jedynka  to szkoła z tradycjami, ale nowoczesna, idąca z duchem czasu.

Tradycje, wartości i dbałość o pamięć przeszłości  mamy zapisane w 100 – letniej historii naszej placówki. Cenimy sobie życzliwość, uważność na drugiego człowieka.  Od zawsze staramy się zapewniać naszym uczniom najlepsze warunki do rozwoju kompetencji społecznych oraz ich indywidualnych zdolności i zainteresowań. 

Jedynka to szkoła przyjazna uczniowi.

Sale lekcyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne – tablice multimedialne, monitory interaktywne,  sala komputerowa, hala sportowa, siłownia, studio nagrań, sala doświadczania świata. To wszystko znajdziecie u nas.

Jedynka to szkoła, której działania potwierdzone są licznymi certyfikatami. Doświadczeni pedagodzy troszczący się o ucznia, innowacyjne formy kształcenia, nauka poprzez aktywne działanie, szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych, projekty edukacyjne, innowacje pedagogiczne, bogata baza dydaktyczna, sale lekcyjne przyjazne uczniom oraz opieka świetlicy szkolnej przed i po lekcjach –  to zaproszenie do porębskiej Jedynki.

Skip to content