Aktualności

Konkurs przebiegał w dwóch etapach: Etap Przygotowawczy oraz Test Konkursowy.
Pierwszy etap Konkursu, polegający na wykonaniu zestawu doświadczeń konkursowych przez uczestników, odbywał się w poprzednim roku szkolnym w ramach zajęć świetlicowych (opiekun mgr Grażyna Drabek). Drugi etap, czyli Test Konkursowy, XIII edycji Konkursu odbył się ze względu na pandemię 9 września 2020 r. W konkursie wzięło udział 14 uczniów naszej szkoły. Z dumą informujemy , że wśród uczestników konkursu mamy nie tylko uczniów wyróżnionych, ale także laureatów.

Laureat 1 miejsca – Nagroda główna : Igor Grela kl. 3 a
3 miejsce – Wyróżnienie:
Oliwier Musiał kl. 3 b
Agata Sambor kl. 3 b
Gratulacje!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu świata nauk przyrodniczych!!!

Skip to content