Aktualności

14 października obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Jest to szczególne święto dla każdej szkoły w Polsce. Również dla nas – to dzień potrzebny i ważny, uczący szacunku do nauczycieli i wychowawców, ich pracy, zaangażowania, docenienia jako przewodników przez wiedzę.
Na uroczystość przybyli nauczyciele i wychowawcy obecnie pracujący w naszej szkole oraz emerytowani nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie a także zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Poręba- Ryszard Spyra, Przewodnicząca Rady Miasta Poręba- Elżbieta Kołodziej,
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Poręba – Tomasz Turek, Specjalista do Spraw Oświaty Urzędu Miasta Poręba- Justyna Brzozowska, Przewodniczący Rady Rodziców- Adam Wodziński.
Uroczystość rozpoczęła się przemówieniami zaproszonych gości i pani dyrektor Agnieszki Andrzejewskiej podkreślającymi trudną pracę nauczycieli.
Kolejnym punktem programu były występy klas najmłodszych – pełne uroku piosenki i wiersze, które rozczuliły wszystkich obecnych. Słowem i piosenką uczniowie pedagogom życzyli entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy oraz satysfakcji z codziennej pracy nauczyciela.
Na zakończenie reprezentanci Klubu Wolontariusza rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.
Gratulujemy naszym młodym artystom i dziękujemy wszystkim za przybycie na tę wyjątkową uroczystość! Razem tworzymy przyszłość pełną sukcesów i pasji!📚
Skip to content