Aktualności

Laureaci konkursu historycznego !

Miło nam poinformować, iż w ogólnopolskim konkursie „Być jak Ona ” – edycja 7. , organizowanym przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom nasi uczniowie z klasy 8 B  zajęli 3. miejsce w kategorii „przesłanie uczące”. Konkurs dotyczył postaci Ireny Sendlerowej, która ocaliła ponad dwa tysiące żydowskich dzieci w czasie II wojny światowej. Udział w konkursie polegał na przeprowadzeniu lekcji historii na temat Ireny Sendlerowej, fotorelacja z lekcji, przygotowanie pracy pisemnej o zasługach bohaterki oraz namalowanie jej portretu. Nasza szkoła zgłosiła 4 klasy w konkursie. Serdecznie gratulujemy uczniom klasy 8 b i opiekunowi – pani Marcie Wilczyńskiej wygranej w konkursie !   Nagrodę stanowi dofinansowanie 30 % do 7 dniowego pobytu z wyżywieniem dla całej klasy w Hotelu PRL Rzemieślnik w Zakopanem.

Skip to content