Drodzy rodzice, uczniowie, przyjaciele szkoły,  przez cały czas w naszej szkole prowadzona jest zbiórka darów i pieniędzy na pomoc Ukrainie. W tej chwili najbardziej potrzebne są:

 środki opatrunkowe i leki;

 wyprawka i plecak dla uczniów przybywających z Ukrainy: artykuły szkolne, biurowe, papiernicze, plecak, strój sportowy;

 żywność z długim terminem przydatności;

 ubrania mogą być używane, ale zadbane i czyste oraz nowa bielizna;

 środki pielęgnacyjne, higieniczne i żywnościowe dla niemowląt;

 chemia ( w tym również środki higieniczne dla kobiet);

 środki pielęgnacyjne dla dorosłych (obcinaczki, krem do twarzy, krem do rak, pomadki nawilżające bezbarwne).

Mamy wiele zgłoszeń od Państwa w sprawie wsparcia osób przybywających na teren naszego miasta. Są to kobiety wraz z dziećmi i osobami starszymi. Z zebranych w szkole rzeczy kompletujemy paczki, które przekazujemy według wskazanego zapotrzebowania. Do tej pory udało nam się wspólnie pomoc w następujący sposób:

 Paczka ze środkami opatrunkowymi i lekami przekazana do Ukrainy.

 2 plecaki z wyposażeniem dla uczniów, którzy są już przyjęci do naszej szkoły.

 2 kompletnie wyposażone łóżeczka niemowlęce.

 Paczki z grami i zabawkami dla dzieci przybyłych do naszego miasta.

 Paczki z produktami żywnościowymi i higienicznymi oraz preparatami dla niemowląt przybyłych do Poręby.

 Paczki z odzieżą dla dzieci, młodzieży i dorosłych według zgłoszonych potrzeb pod konkretne osoby przybyłe do Poręby.

 Paczka ze środkami higienicznymi, chemicznymi, spożywczymi dla rodzin zgłaszanych przez Państwa.

Wspólnie możemy więcej. Dziękujemy.