Aktualności

1 września 2022r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Porębie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych. Na wstępie uroczystości dyrektor Agnieszka Andrzejewska powitała uczniów, rodziców, zaproszonych gości, a przede wszystkim nowych uczniów naszej szkoły. Uroczystość zainaugurowali też Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra oraz Przewodnicząca Rady Miasta Poręba Elżbieta Kołodziej. W czasie uroczystości nowi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów klas I przez dyrektor Agnieszkę Andrzejewską oraz przedstawicieli organu prowadzącego Burmistrza Miasta Poręba – Ryszard Spyrę, skarbnik Miasta Poręba Joannę Muchę oraz przewodniczącą Rady Miasta Poręba Elżbietę Kołodziej. Uroczystość uświetnił zespół instrumentalny i wokalny, który zaprezentował dwa utwory i powitał nowych uczniów. Na zakończenie akademii rodzice oraz zaproszeni goście wręczyli uczniom klas słodkie upominki.

Więcej zdjęć na szkolnym FanPagu – SP1 Poręba Fan Page.


Skip to content